ĮKĖLIMASDomenai nuo 15 Lt Dedikuoti.lt serveriai Hostingas Serveriai.lt
 Referatai: Psichologija
Agresija ir ją nulemiantys faktoriai
Šiandieniniame gyvenime mes gana dažnai mes susiduriame su agresyviai nusiteikusiais žmonėmis. Tai ypač ryškiai pasireiškia jaunimo tarpe. Yra labai daug šitą nulemiančių veiksnių. Žmogaus agresyvumas priklauso tai bendravimo klasei, kuri gali būti suprasta tik išnagrinėjus daug mokslinių disciplinų-natūralių ir socialinių. Taip remiantis visa eile natūralinių mokslų-biologija, biochemija, genetika ir t.t,buvo padarytos išvados leidžiančios pradėti agresyvumo gilesnį tyrimą. Čia nemažai reikšmės turi ir socialiniai mokslai, nes agresyvumo įsivaizduoti kur nors kitur nei pačioje visuomenėje, paprasčiausiai neįmanoma, kaip ir negalima paaiškinti pačios visuomenės, nežinant agresyvaus elgesio įpatumų ir jį sukeliančių veiksnių.

Asmenybės brandos bruožai
Įvadas. Asmenybės brandos teorijos. Bendri asmenybės brandos bruožai. Išvados. Naudota literatūra.

Asmenybės ir individualybės samprata
Asmenybės ir individualybės samprata. Asmenybė. Socializacija. Du socializacijos procesai.

Asmenybės samprata Carl'o Rogers'o humanistinėje teorijoje
Darbo tikslai. Asmenybės sąmprata. Humanistinės krypties asmenybės teorija. Asmenybės raida. Psichologinių problemų vertinimas. Darniai gyvenantis žmogus. Humanistinės krypties vertinimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Asmeninė pozicija
Pomodernistinė visuomenė, kurioje gyvename, pasižymi sparčia kaita, mažėja visuotinai priimtų tiesių bei aiškių orientacijų. Kartu ji skaidosi į atskirus visuomenės sluoksnius, kurie turi skirtingų vertybių prioritetą. „Visiškai priešingi gyvenimo būdai, žinių modeliai, vertybinės nuostatos arba konfliktuoja, arba gyvena viena greta kitos. Vis sunkiau pasiekti visuotinio susitarimo” (S. E. Fjeld, 1996).
Dabar naršo: lajmutis
^ Taisyklės / moksliukai 2.0 / info@moksliukai.lt
© 2012 / Variklis / Dizainas / Kūrimas ^Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas