ĮKĖLIMASDomenai nuo 15 Lt Dedikuoti.lt serveriai Hostingas Serveriai.lt
 Referatai: Biologija
AIDS
“XX amžiaus maras” – tai globalinė problema, tai kol kas neišgydoma liga, kurios priežastis yra ŽIV ( žmogaus imunodeficito virusas ) arba vėlesnė ligos stadija AIDS ( akvizitinis imuniteto deficito sindromas ). ŽIV – tai interląstelinis parazitas, sugebantis savo genetinę informaciją integruoti į žmogaus audinių ląstelių genetinį kodą ( DNR ). Iki šiol nėra išgydomas ir infekuotasis anksčiau ar vėliau miršta.

Akių ir ausų sandara
Žmogaus akis. Akies dalys ir funkcijos. Lęšiukas. Rainelė. Vyzdys. Gyslainė. Odena. Ragena. Tinklainė. Krumplynas. Regos nervas. Geltonoji dėmė. Akių ligos ir priežastys. Ausų sandara.

Alkoholizmas
Kodėl alkoholis ir kiti svaigalai plinta jaunumo tarpe? Kas yra alkoholizmas? Ką žinai apie alkoholį? Kaip alkoholis veikia organizmą? Gydymas. Kodėl alkoholis ypač kenkia paauglio organizmui? Alkoholikas, šeima, visuomenė ir valdžia. Alkoholis gaminamas ir įvežamas į Lietuvą. Ką daryti, kad alkoholizmas neplistų Lietuvoje. Literatūra.

Alogenezė
Alogenezė (alomorfozė) - evoliuciniai pakitimai, leidžiantys individams geriau prisitaikyti prie užimamos adaptacinės zonos. Nesusijusi su esminiais sandaros pakitimais. Arogenezė - evoliuciniai pakitimai, susiję su esminiais organizmų sandaros persitvarkymais ir leidžiantys jiems praplėsti adaptacinę zoną bei užimti naujas gamtines zonas. Sandaros pakitimai, sąlygojantys arogenezės pobūdžio evoliuciją, vadinami aromorfoze.

Kvėpavimo organų ligos
Bronchitas Bronchitas, arba “virusinė bronchopneumopatija” Bronchų išsiplėtimas Vaikų astma Mukoviscidozė Skrandžio ir stemplės refliuksas Kosulys
Dabar naršo: lajmutis
^ Taisyklės / moksliukai 2.0 / info@moksliukai.lt
© 2012 / Variklis / Dizainas / Kūrimas ^Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas