ĮKĖLIMASDomenai nuo 15 Lt Dedikuoti.lt serveriai Hostingas Serveriai.lt
 Referatai: Aplinka
Atsinaujinantys energijos šaltiniai
: Referato tikslas yra susipažinti su atsinaujinančių išteklių naudojimu pasaulyje bei Lietuvoje. Kadangi pasaulyje elektros energijos poreikis vis didėja, o tradiciniai jos gavimo būdai vis labiau kenkia gamtai, labai svarbūs tampa alternatyvieji energijos šaltiniai. Taigi turime suprasti atsinaujinačių išteklių svarbą bei naudingumą. Referato tikslas yra ne tik aprašyti atsinaujnančių išteklių naudą, bet ir aptarti jų ateities perspektyvas, naudojimo tendencijas, aptarti kiekvieną atsinaujinančios energijos šaltinį plačiau, bei aprašyti jų naudojimo pranašumus bei trūkumus.

Atsinaujinantys energijos šaltiniai
Šiais laikais, kai visame pasaulyje elektros energijos poreikis vis didėja, o tradiciniai jos gavimo būdai vis labiau kenkia gamtai. Labai svarbūs tampa alternatyvieji energijos šaltiniai, kurie niekada nesibaigia ir yra praktiškai nemokami: Saulės energija, vėjo energija, potvynių energija, upių energija ir t.t

Baltijos jūros ekologinės problemos
Baltijos jūra – uždara jūra. Ji per siaurus Danijos sąsiaurus siejasi su Šiaurės jūra (1 pav.). Baltijos jūra nusidriekusi iš pietvakarių į šiaurės rytus. Tolimiausias šiaurinis jos taškas yra netoli poliaračio (650 40’ š.pl.) o pietinis - apie 530 45’ š.pl. Taigi pagal platumą ji užima 12 laipsnių, o pagal ilgumą - nuo 9010’ iki 30015’ r.ilg. Taigi atskiros Baltijos jūros dalys priklauso skirtingoms geologinėms ir klimatinėms zonoms. Baltijos jūrai priklauso ir didelės įlankos – Botnijos, Suomių, Rygos, taip pat keletas nedidelių – Kuršių, Vyslos (Aistmarės) ir kt.

Chemijos pramonės įtaka gamtai, teršalai gamtoje
Ilgą laiką buvo įtikinėjama, kad žmogus yra žemės šeimininkas, kad jam turi paklusti visa gamta. Kad mes negalime laukti malonių iš gamtos, o turime jas pasiimti patys. Ir buvo imama be atodairos ir nesusimąstant, kad mažai kas kompensuojama. Padaryta daug klaidų, kurių nemaža dalis jau nepataisomos.

Didžiausias teršėjas
Automobilių poveikis aplinkai. Automobilizacijos problema. Problemos sprendimas. Referato tikslas. Referato uždaviniai. Literatūra.

Dirvožemio ir atmosferos tarša
Dirvožemio tarša. Dirvožemis. Pagrindinės dirvožemio apsaugos priemonės. Atmosferos tarša. Toksinių medžiagų poveikis aplinkai. Daugiausia išmetimų - energetikos sektoriuje. Rūgštusis lietus. Rūgščiojo lietaus susidarymas. Daugiau miškų - mažiau šiltnamio dujų.

Čepkelių valstybinis rezervatas
Čepkelių valstybinis rezervatas. Čepkelių raistas. Čepkelių pelkė. Vabzdžiai. Ropliai.
Dabar naršo: lajmutis
^ Taisyklės / moksliukai 2.0 / info@moksliukai.lt
© 2012 / Variklis / Dizainas / Kūrimas ^Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas